KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13898711
nr 1389 8711
Blandteknik
Bokstav, antik. Ej signerad. Motivet: 18x14, yttermått inklusive ram: 29x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:38:21
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr